חייגו עכשיו: 050-786-7711

שולחן שוק

שולחן שוק

ארוחת שף בסגנון שולחן שוק מפואר

שולחן שוק מפואר זהו אינו עוד טרנד חולף, זה קונספט מדהים שבא ונשאר.

 

אצל שף פרטי מאור נתן תוכלו להזמין ארוחת שף בסגנון שולחן שוק מפואר או שולחן בלגן כפי שחלק מכנים זאת כאשר הקונספט בארוחה זו, שכל המאכלים מוגשים על השולחן בסגנון בופה מודרני.

 

זה מאוד מתאים לז'אנר אירועי קוקטייל, מינגלינג ואירועי פינגר פוד בהם המטרה היא ליצור אווירה זורמת, מחברת ולאו דווקא רשמית כמו ארוחת שף רגילה שבה כל המאכלים מוגשים בהגשה אישית וסביב שולחן ערוך עם כלי הגשה יוקרתיים, מפות ומפיות בד.

לא תמיד אנחנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה רשמי וארוחת שף בסגנון שולחן "בלגן" כזה בהחלט יכולה להוות פתרון חוויתי ויעיל. מעבר לכך, יש יתרונות משמעותיים בארוחת שף בסגנון הזה שאין בארוחות אחרות.

3 יתרונות בארוחת שף בסגנון שולחן שוק

 • היתרון הראשון בארוחת שף בסגנון שולחן שוק הוא בכך שלמרות שארוחת שף בסגנון שוק נתפסת כארוחת שף יקרה, דווקא ההפך הוא הנכון. ארוחת שף פרטי בסגנון שולחן בלגן מוזלת יותר מכיוון שבארוחה שף בסגנון זה אין צורך בשירות מלצרים או בכלי הגשה ולכן מחיר של ארוחה כזו זול יותר מאשר ארוחת שף רגילה.
 • שארוחת שף בסגנון שולחן עם מאכלים שמסודרים עליו באופן חופשי תתאים מאוד לאורחים שמעוניינים בארוחה זורמת וקלילה ולא באירוע רשמי ומפונפן כמו שאר ארוחות שף מארח אותם מציע השף הפרטי מאור נתן.

עבור איזה סוגי אירועים יתאים הקונספט של שולחן שוק?

שולחן שוק זה קונספט מדהים למגוון אירועים. החל ממסיבת רווקות, ימי הולדת בסגנון קוקטייל פרטי, קייטרינג לאירועים קטנים ששם הדגש הוא על דוכני מזון איכותיים ומגוונים ועוד שלל אירועי קונספט בסגנון מינגלינג.

 

בנוסף, חשוב לציין שכמו בשולחן קינוחים שמותאם עבור 10 סועדים ומעלה, כך גם שולחן בקונספט שוק, ומתאים רק עבור 10 סועדים ומעלה וככל שמדובר בכמות אורחים גדולה יותר כך ארוחת שף פרטי בסגנון שולחן בלגן תתאים יותר וככל שהארוחה היא אינטימית יותר אזי ארוחת שף סביב שולחן ערוך תתאים יותר.

אז מה בתפריט?

בגדול, בחירת התפריט שיהיה בפועל בקונספט של שולחן שוק – מאוד זהה לבחירת תפריט בארוחת שף או בקייטרינג לאירועים שאנו מציעים.

 

כל ההבדל הוא בכך שהמנות אותם מומלץ לבחור, עדיף שיהיו מנות בסגנון פינגר פוד או מנות בסגנון קרבינג.

 

כלומר, מנות שהשף הפרטי מאור נתן חותך אותן במקום ומול האורחים. לדוגמה, נתח סינטה צלוי בשלמותו ונחתך מול האורחים, מאוד דומה לשירות האנגלי אותו אנו מציעים בארוחות שף מיוחדות. (ראה מאמר באומנות השירות).

 

ארוחות שף בסגנון שולחן שוק כוללות מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים ובחירת התפריט של השולחן שוק נעשית מתוך תפריט "אה לה קארט" שמציע השף הפרטי מאור נתן.

מעוניינים בשולחן שוק מדהים לאירוע שלכם?

צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים והצעות.

  שם*:

  נייד*:

  דוא”ל*:

  שף מאור נתן - שף פרטי ואירועי בוטיק שף מאור נתן
  Call

  למידע נוסף השאירו פרטים:

   שם*:

   נייד*:

   דוא”ל*:

   נושא:

   הודעה: