סדנת ארוחת גורמה

סדנת ארוחת גורמה עם השף מאור נתן

סדנת ארוחת גורמה שתגרום לכם לבשל טעים יותר ומעניין יותר

סדנת ארוחת גורמה היא סדנת בישול ייחודית שלומדים לבשל בה ארוחת גורמה כמו של שף. אבל רגע.. אתם בטח אוהבים בישול גורמה אבל שאלתם את עצמכם פעם מה זה אוכל גורמה בכלל? האם יש לבישול גורמה הגדרה ספציפית?

 

אז כן, בבלוג האוכל "קולינרטיקה" של השף מאור נתן תוכלו לקרוא בהרחבה על ההגדרה הספציפית של המילה גורמה – מה זה אוכל גורמה? אך בקצרה, נאמר שאוכל גורמה הוא אוכל אנין במיוחד שלוקחים בו את כלל ההיבטים החוויתיים של הארוחה ומביאים אותם לידי ביטוי ע"י פעולות בישול מתוחכמות ומורכבות יותר.

 

מה תלמדו בסדנת ארוחת גורמה?

בסדנת ארוחת גורמה תלמדו להכין מנות יצירתיות מאוד שמבוססות על סטנדרטים של אירוח ברמה גבוהה מאוד. כגון, צליית בשרים משובחים שהושרו תחילה במרינדה ולאחר מכן נצלו במקצועיות והוכן עבורם רוטב מתאים.

 

תלמדו גם על מבנה התפריט כמו למשל מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים. תדעו איזו מנת גורמה תתאים למנה ראשונה ואיזו למנת פתיחה וכדומה.

 

ההקפדה בבישול אוכל גורמה אינה רק בטיב הטעם כי אם בתורת השירות והאירוח, שילוב היין בארוחה, כלי הגשה תואמים את סוגי המנות, התאמות נכונות של שיטות בישול שונות, מבנה התפריט ועוד.

קייטרינג לאירועים יוקרתיים שף מאור נתן

סדנת ארוחת גורמה – למי זה מיועד?

סדנת בישול גורמה היא סדנה שבה כאמור לומדים לבשל ארוחת גורמה אבל אינה סדנה שתהפוך אתכם לשפים אבל בהחלט תפתח בפניכם את מאחורי הקלעים של עולם השפים ותדעו לבחור מאכלי גורמה באופן טוב ויעיל יותר. 

 

אם כבר עכשיו בא לכם לדעת קצת יותר על התוכן הנלמד בסדנת בישול גורמה, אתם בעצם צריכים לחשוב איך שף חושב כשהוא בא לבשל ובשביל זה השף הפרטי מאור נתן הכין עבורכם מאמר יעיל מאוד שבו תלמדו איך לבשל כמו שף ועל הדרך תקבלו גם רמיזה על התוכן הנלמד בסדנת ארוחת גורמה היוקרתית שלנו.

סדנת ארוחת גורמה

סדנת ארוחת גורמה ע"י השף מאור נתן, תעניק לכם הסתכלות אחרת על עולם המסעדות והאירוח. תלמדו לבשל טוב יותר, תלמדו איך לבחור מנה במסעדת גורמה (בלי להמר :)) ובגדול תלמדו איך עושים את זה שם, במסעדות הגורמה כדי שתבינו איך לבשל אצלכם בבית.

 

סדנת ארוחת גורמה תלמד אתכם את כל הנקודות האלו:

  • בסדנת ארוחת גורמה תלמדו לבשל ארוחת גורמה בעצמכם, תוכלו להזמין חברים וקרובים ולהתענג יחד אתם מסביב לשולחן.
  • תלמדו כיצד לערוך שולחן בצורה חגיגית. 
  • תלמדו על חשיבות היין בארוחה, שילוב היין בארוחה.
  • תלמדו על מבנה התפריט הקלאסי והגורמה.
  • תלמדו על שאר הדברים (החשובים) שקשורים לאוכל אך בצורה העקיפה.

מעוניינים להירשם לסדנת ארוחת גורמה מעשית?

צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים ותאריכים.

שף פרטי לארוחת גורמה מאור נתן

במיוחד בשבילך

אירועי שף החל מ 150 שח

מ 150 ועד 500 שח לסועד!

רוצה להתייעץ עם השף?