חייגו עכשיו: 050-786-7711

שף פרטי ליום הולדת

שף פרטי ליום הולדת

 
שף פרטי ליום הולדת זו חוויה מרגשת במיוחד עבור האדם לו חוגגים את יום ההולדת. שכן, ברוב המקרים זו הפתעה גדולה עבורו. שף פרטי ליום הולדת זה רעיון נחמד ביותר להפתיע ולפנק את האדם שאנו אוהבים, מעריכים, או מוכירים לו תודה.
 

זו יכולה להיות הפתעה מדהימה להורים, לבן או בת הזוג, לחברים ולכול מי שראוי להתענגות בחוויה קולינארית זו. כמו כן, שף פרטי ליום הולדת זו חוויה שיכולה לחזור על עצמה כמה פעמים בחיים. שהרי, כול שנה אנו חוגגים את יום ההולדת שלנו.

 

יום ההולדת הוא יום הכי חשוב בשנה של כל אחד ואחד ולכן אנו מעוניינים לחגוג אותו. אנו רוצים שהוא יהיה יום הולדת בלתי נשכח. הגישה המרכזית של השף הפרטי מאור נתן היא לדאוג לכך שאת יום ההולדת הבא שלכם לא תשכחו אף פעם. להשאיר בכם זיכרונות טעימים וחווית שירות בלתי נשכחת.

 

מסיבת יום ההולדת שלנו, היא מסיבה שרובנו לא רוצים לתכנן, אנו מעוניינים שהמקורבים שלנו יתכננו את מסיבת היום הולדת בשבילינו, זהו סוג של ציפייה חברתית או משפחתית מהמקורבים שלנו שיתכננו עבורנו את היום הולדת ולכן בואו ותעשו זאת בצורה מקורית ביותר, הזמינו שף פרטי ליום הולדת, שף שיבשל אצלכם בבית ארוחת גורמה ייחודית בסגנון מטבח פתוח-מול האורחים, והכול על מנת לשמח את האדם היקר לכם. 

 

לבירורים ופרטים נוספים אודות שף פרטי ליום הולדת: 
צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים והצעות.

שף מאור נתן - שף פרטי ואירועי בוטיק שף מאור נתן
Call

למידע נוסף השאירו פרטים:

שם*:

נייד*:

דוא”ל*:

נושא:

הודעה: