קייטרינג לברית

דף הבית » קייטרינג לברית

קייטרינג לברית

קייטרינג לברית מילה ובריתה הם מסוג האירועים היותר מרגשים ומיוחדים. הם גם כאלה שגורמים לנו להוציא הרבה אדרנלין ואנרגיות חיוביות. מן הסתם, אין הרבה זמן להכנות וארגונים לקראת האירוע ולכן אנו עושים כמיטב יכולתנו להשיג את קבלני המשנה הנכונים לנו ביותר בזמן קצר ביותר, (פחות מ 8 ימים).
 
קייטרינג לברית או בריתה נתפס על ידי חברות קייטרינג רבות כאירוע שולי, קטן ופעמים רבות חסר תשומת לב. אצל השף מאור נתן רואים את אירועי ברית באופן מרגש מאוד ומוכנים לתת שירות במהירות ובמקצועיות. שכן, הזוג המאושר התבשרו  שנולד להם החלום. הם שומרים עליו עכשיו, דואגים לו ובנוסף גם נכנסים לטווח זמן צפוף מאוד שבו צריכים למצוא מוהל, קייטרינג, הזמנות, טלפונים, וכן הלאה. והכל צריך להיות בתוך זמן קצר.

 

במאור נתן ידאגו לכם במהירות ובמקצועיות!

נטפל מהר ככל האפשר ובתחושה של רוגע ושלווה כמו שמאור נתן יודע לתת ללקוחותיו. נציע לכם תפריטים מיוחדים לברית או בריתה ונספר לכם גם על מקומות אירוח או אצלנו בוילה, אם עדיין אין לכם מקום לחגוג בו. 
 

התפריט לברית מילה

בשירותי הקייטרינג בהנהלת  השף מאור נתן נציע לכם קייטרינג לברית מודרני וטעים במיוחד. התפריט יכלול מגוון סוגי לחמים, מטבלים ורטבים מתאימים, מנות פתיחה קרות וחמות, סלטים רעננים, מנות עיקריות על בסיס בשר או דגים ולסיום קינוחים מיוחדים שנעשים במקום. ככל שתהיו מעוניינים בתפריטים מגוונים יותר או פחות, תוכלו בכל שלב להיכנס לתפריטים ולהתרשם מהמגוון.
 
לפרטים אודות אירועי ברית או בריתה: 
צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים והצעות.
שף פרטי לארוחת גורמה מאור נתן

במיוחד בשבילך

אירועי שף החל מ 150 שח

מ 150 ועד 500 שח לסועד!

רוצה להתייעץ עם השף?