קייטרינג גורמה

קייטרינג גורמה לאירועים

ניתן לומר בפה מלא כי קייטרינג גורמה לאירועים אינו עוד שירות נוסף או מוצר נלווה. בשירותי קייטרינג גורמה לאירועים ההקפדה על איכויות קולינריות דרך סגנון ההגשה ועיצוב מנות הגורמה הם על מנת מנת ליצור מקסימום חוויה קולינרית.


יחד עם זאת, מקסימום חוויה קולינרית אינה בהכרח נמדדת רק בזכות האיכות הקולינרית אלא גם בתכנון יעיל של כול המכלול התורם לחוויה הקולינרית עצמה.

מה ההבדל בין קייטרינג גורמה לאירועים לבין קייטרינג רגיל?

ההבדל בין קייטרינג גורמה לאירועים לקייטרינג רגיל טמון ב"מושג" גורמה. המושג גורמה קיבל המון פרשניות, יש כאלה שאומרים שגורמה זה אוכל שעושים מהלב, מהנשמה, אוכל שאין בו חומרים תעשייתיים וכדומה, אך כל אילו אינם גורמה. המושג גורמה בעצם נלקח מהתרבות הצרפתית ששם היה נהוג לכנות אדם אנין טעם "גורמן" (Guormand) סוג של קפדן, דייקן! ראה מאמר מורחב, מה זה אוכל גורמה?

 

במשך הזמן, ההקפדה שיוחסה לאדם כזה השתלשלה ועברה גם למסעדות גורמה על מנת למצב אותן כמסעדות מוקפדות שבהם האוכל נעשה בדיוק מקסימאלי ולאחר מכן המושג גורמה גם ניתן לקייטרינג גורמה.

קייטרינג גורמה זהו שירות קייטרינג לאניני טעם, לאנשים שאוכל בשבילם הוא נצרך חשוב ומוקפד, לאנשים שיודעים את טיב המנה ולפעמים גם מבקרים אותה.

בקייטרינג גורמה מקפידים להגיש את המנות הטעימות ביותר

מנות הגורמה הטעימות והמתאימות  ביותר לאופי האירוע כך שהדיוק וההקפדה על הדברים הקטנים והחשובים ביותר הם אלו שיוצרים בסופו של דבר את חגיגת הטעמים באירוע.

כמובן שרק קייטרינג גורמה לאירועים אינו מספיק. לחגיגה ייחודית צריך גם מקום מתאים על מנת להזמין אליו את האורחים.

צוות ההפקה שלנו ילוו אתכם באופן אישי מהשלבים הראשונים ויציעו לכם מקומות מדהימים תוך מתן דגש על עניין התקציב ואופי האירוע. כמו כן, אנו למודי ניסיון כי ניתן למצוא מקומות מדהימים ביותר בלי צורך בתשלום נוסף. כגון וילת השף מאור נתן.

 

בקייטרינג גורמה לאירועים בהנהלת השף מאור נתן נדאג לכך שהשילוב בין המקום המושלם לקייטרינג גורמה המשלים, ישוו בכם את ניחוחות המטבח הקלאסי, היישן והטוב – תוך שילוב מנות מודרניות. טעמים כאלו שישאירו אצלכם זכרונות טובים להרבה זמן.

לבירורים ופרטים נוספים אודות קייטרינג גורמה לאירועים: 

צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים והצעות.

שף פרטי לארוחת גורמה מאור נתן

במיוחד בשבילך

אירועי שף החל מ 150 שח

מ 150 ועד 500 שח לסועד!

רוצה להתייעץ עם השף?