חייגו עכשיו: 050-786-7711

סדנת בישול אוכל בריא

סדנת בישול אוכל בריא זו השקעה קטנה וחוייה כיפית שתניב המון לבריאות שלך

במגוון הסדנאות הבישול בהנהלת השף מאור נתן, תמצאו גם סדנת בישול אוכל בריא שבה תלמדו כיצד לבשל אוכל בריא וטעים גם יחד. האוכל הבריא לא תמיד הולך ביחד עם אוכל טעים ולכן סדנה זו עוסקת בעיקר בשיטות בישול והאפשרויות בישול שיעניקו לכם את הכלים לדעת המון על אוכל בריא ולדעת כיצד לבשל אותו טעים.

 

סדנת בישול אוכל בריא מומלצת מאוד לאנשים שעוסקים בפעילות גופנית וספורט, אומניות לחימה, חדר כושר, מתעמלים בבית או לכל מי שמעוניין להעשיר את הידע על השילוב בין אוכל בריא לטעים או על אם שרפתם X קלוריות ביום מהו ה Z קלוריות שהגוף שלכם דורש חזרה בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. הסדנה מיועדת גם להורים או למשפחות שמעוניינות שהתפריט הביתי שלהם יהיה בריא יותר, מזין יותר, מאוזן מבחינת צריכת הקלוריות היומית ועוד.

 

 

בסדנת בישול אוכל בריא תלמדו בין השאר, כיצד לבשל עם אבות המזון החשובים לקיומינו ותלמדו גם אילו ויטמינים דרושים לפעילות מטבולית שהגוף דורש מאיתנו. כמו כן, תלמדו למדוד את צריכת הקלוריות של הארוחות שאתם מתכננים, תלמדו כמה קלוריות נחוצים לכם לפי מדדים שונים כדוגמת BMI, BMR ועוד.

 

אז אם אינכם חיים בשביל לאכול, אך אוכלים בשביל לחיות אנו מזמינים אתכם להירשם לסדנת בישול אוכל בריא עם השף מאור נתן. אתם תלמדו המון על אוכל בריא וטעים. 

 

טעימה קטנה לאורחים שמעוניינים להרחיב מעט את הידע וללמוד מהו אוכל בריא מומלץ מאוד לקרוא את המאמר ההבדל בין אוכל בריא לאורגני

 

לבירורים ופרטים נוספים אודות סדנת בישול אוכל בריא: 

צלצלו עכשיו למאור נתן 050-786-7711 או צרו קשר בטופס הבא ונחזור אליכם עם פרטים והצעות.

שף מאור נתן - שף פרטי ואירועי בוטיק שף מאור נתן
Call

למידע נוסף השאירו פרטים:

שם*:

נייד*:

דוא”ל*:

נושא:

הודעה: